Skolens ledelse

Filmbanner

Rektor

Linn-Siri Jensen

93 04 65 72

linn.s.jensen@osloskolen.no

 

Assisterende rektor

Grethe Liv Rostad

93 24 73 24

grethe.rostad@osloskolen.no

 

Administrativ økonomisk

Mitchelle Barbero

99 55 54 24

mitchelle.barbero@osloskolen.no

 

 

Studieleder

Pernilde Vikanes

97 68 23 11

pernilde.vikanes@osloskolen.no

 

Avdeling for service 

Espen Halvorsen

90 07 72 73

espen.halvorsen@osloskolen.no

 

Avdeling for helse og oppvekstfag

Trine Årstadvold

94 86 75 83

trine.arstadvold@osloskolen.no

 

Avdeling for tilrettelagt opplæring

Inga Marie Haddal Holten

93 82 68 18

inga.holten@osloskolen.no

 

Avdeling for tegnspråk

Tone-Britt Handberg

95 74 21 40

tone-britt.handberg@osloskolen.no

 

 

Avdeling for studiespesialiserende Vg1

Hege Flaten Pedersen

95 75 50 42

hege.f.pedersen@osloskolen.no

 

Avdeling for studiespesialiserende Vg3

Trine Kalsæg

90 20 57 57

trine.kalsag@osloskolen.no

 

Avdeling for studiespesialiserende Vg2

Stian Aleksander Olsen

41 52 62 23

stian.olsen@osloskolen.no