Skolens ledelse

Filmbanner

Rektor

Linn-Siri Jensen

93 04 65 72

linn.s.jensen@osloskolen.no

 

Assisterende rektor

Grethe Liv Rostad

93 24 73 24

grethe.rostad@osloskolen.no

 

Administrativ økonomisk

Mitchelle Barbero

99 55 54 24

mitchelle.barbero@osloskolen.no

 

 

Studieleder

Pernilde Vikanes

97 68 23 11

pernilde.vikanes@osloskolen.no

 

565881.JPG

Avdeling for service 

Olav Christian Efskin Løken

93 45 89 17

olav.loken@osloskolen.no

 

Avdeling for helse og oppvekstfag

Trine Årstadvold

94 86 75 83

trine.arstadvold@osloskolen.no

 

Avdeling for tilrettelagt opplæring

Inga Marie Haddal Holten

93 82 68 18

inga.holten@osloskolen.no

 

imagepnlcg.png

Avdeling for tegnspråk

Claudia Madeleine Lorentzen Waage

91 64 69 26

claudia.waage@osloskolen.no

 

 

Avdeling for studiespesialiserende Vg1

Hege Flaten Pedersen

95 75 50 42

hege.f.pedersen@osloskolen.no

 

Avdeling for studiespesialiserende Vg3

Trine Kalsæg

90 20 57 57

trine.kalsag@osloskolen.no

 

Avdeling for studiespesialiserende Vg2

Espen Halvorsen

90 07 72 73

espen.halvorsen@osloskolen.no