Skolens ledelse

Ledelsem

Rektor

Linn-Siri Jensen

93 04 65 72

linn.s.jensen@osloskolen.no

 

Assisterende rektor

Grethe Liv Rostad

93 24 73 24

grethe.rostad@osloskolen.no

 

Administrativ Økonomisk

Mitchelle Barbero

99 55 54 24

mitchelle.barbero@osloskolen.no

 

Administrativ Pedagogisk

Kaja Hjorthol

92 03 16 14

kaja.hjorthol@osloskolen.no

 

Avdeling for Service og samferdsle

Espen Halvorsen

90 07 72 73

espen.halvorsen@osloskolen.no

 

Avdeling for Helse og oppvekstfag

Trine Årstadvold

94 86 75 83

trine.arstadvold@osloskolen.no

 

Avdeling for Tilrettelagt

Inga Marie Haddal Holten

93 82 68 18

inga.holten@osloskolen.no

 

Avdeling for Høreselshemmede

Claudia Waage

91 64 69 26

claudia.waage@osloskolen.no

 

Avdeling for Studiespesialiserende VG1

Trine Kalsæg

90 20 57 57

trine.kalsag@osloskolen.no

 

Avdeling for Studiespesialiserende VG2

Elisabeth Vang

97 60 45 33

elisabeth.vang@osloskolen.no

 

Avdeling for Studiespesialiserende VG3

Stian Aleksander Olsen

41 52 62 23

stian.olsen@osloskolen.no